Yaani Türkiye'nin Güncel Blogu Yaani

EV TEMİZLEME ROBOTU

Etrafındaki sensörler aracılığıyla herhangi bir çarpma ya da eşyalara zarar verme durumu ortadan kaldırılmıştır. Merdiven gibi yüksek alanlarda da sensörler sayesinde düğme yapmadan olayca temizlik yapabilmektedir.

EV TEMİZLEME ROBOTU

Ev temizliğinde son teknoloji özelliği sağlayan ev temizleme robotları elektrik süpürgelerini rafa kaldıracak niteliktedir. Ev temizleme robotu tıpkı insanların temizleme sistemlerine göre evde detaylı temizlik yapan “Home Connect” ürünlerdir. Ev temizleme robotu yeni bir teknolojidir. Evde ya da ofis ortamında kolaylıkla silip süpürmeye programlanmış olarak hizmet sunmaktadır. Etrafındaki sensörler aracılığıyla herhangi bir çarpma ya da eşyalara zarar verme durumu ortadan kaldırılmıştır. Merdiven gibi yüksek alanlarda da sensörler sayesinde düğme yapmadan olayca temizlik yapabilmektedir. Telefon uygulaması sayesinde kolaylıkla kontrol edilebilen sistem kapsamında, yaşam alanlarınızın süpürülme zaman aralıklarının bilgisini robota verdiğiniz takdirde her gün aynı saatte kendi kendine çalışmaya başlayıp, işi bitince de kendini kapatacaktır.

Ev temizleme robotları ülkemizde ünlü markaların modelleri ile piyasaya girmiştir. Sizler de bu gelişmeleri takip etmek amacıyla yaanim güncel adresini takipte kalabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ