Yaani Türkiye'nin Güncel Blogu Yaani

GARDIROP DETOKSU

2019 yılında da varlığını sürdüren ve modaya uygun nitelikte bir uygulama olarak hayatımızda yer alacaktır. Sizlere de yaanim blog takip ederek modadan mahrum kalmamanızı tavsiye ederiz.

GARDIROP DETOKSU

Bu yazımızda sizlere giyinme odasının ve dolapların detoksunun nasıl yapıldığından bahsedeceğiz. Aldığınız, kullanmadığınız, hiç giymeyeceğinizi düşündüğünüz modellerin eleme işlemlerinin nasıl yapılması gerektiğini aktaracağız.

Gardrop detoksu yapmak modaya uygun olarak kıyafet tarzı benimseyen kişilerin sıklıkla yapmış olduğu moda dışı kullanmadıkları ürünleri gardıroplarından çıkararak evinin ve giyinme bölümlerinin ferahlamasına yardımcı olmak amacıyla yapılmaktadır.

İlk önce işe, yılın moda renklerini belirleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında hiçbir zaman modası geçmeyecek olan kıyafetlerinizi bir kenara ayırabilirsiniz. Böylece gözden çıkarılamayacak olanları ayırarak geride kolay eleme yapılacak kısımları bırakmanız mümkün olacaktır. 2018 yılında moda bir uygulama olan gardırop detoksu, 2019 yılında da varlığını sürdüren ve modaya uygun nitelikte bir uygulama olarak hayatımızda yer alacaktır. Sizlere de yaanim blog takip ederek modadan mahrum kalmamanızı tavsiye ederiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ