Yaani Türkiye'nin Güncel Blogu Yaani

UZUN MESAFE İLİŞKİSİ YAŞAYANLARA TAVSİYELER

İnternet ortamında tanışılan ilişkilerde ya da farklı nedenlerden dolayı okul, iş vs. durumlarının ortaya çıkarmış olduğu uzak mesafe ilişkilerini sürdürmek oldukça zordur. Bu yazımızda uzak mesafe ilişkileri için tüyolara yer vereceğiz. İnsanlar ayrı olduklarında normalden daha fazla konuşmak isterler bu da ilişkiyi yıpratır. O yüzden abartmadan kararında telefon konuşmaları yapmak ilişkiyi zedelemeyecektir.

UZUN MESAFE İLİŞKİSİ YAŞAYANLARA TAVSİYELER

İnternet ortamında tanışılan ilişkilerde ya da farklı nedenlerden dolayı okul, iş vs. durumlarının ortaya çıkarmış olduğu uzak mesafe ilişkilerini sürdürmek oldukça zordur. Bu yazımızda uzak mesafe ilişkileri için tüyolara yer vereceğiz. İnsanlar ayrı olduklarında normalden daha fazla konuşmak isterler bu da ilişkiyi yıpratır. O yüzden abartmadan kararında telefon konuşmaları yapmak ilişkiyi zedelemeyecektir. İletişim kurarken de yaratıcı olmakta fayda vardır. Sürekli telefon konuşmalarında hep aynı şeyler konuşmak ilişkide monotonluğa ve ayrılığa sebep olur. Uzaktan ilişki de yaşansa, cinsellikten uzak kalmamak gerekmektedir. Ortak etkinlikleri uzaktan da yapmaya devam ederseniz, konuşacak konunuz ve paylaşacak duygularınız olur.

Sizler de uzun mesafe ilişkisi yaşamak istiyor ve bununla ilgili kararsızlıklar yaşıyorsanız yaanim güncel takibini bırakmamanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ